Kulka silikonowa poliestrowa -1kg

19,00 zł
Cena za mb
Ilość

KULKA SILIKONOWA opakowanie 1 kg

Oferujemy wysokiej jakości włókninę poliestrową – kulkę silikonową wytwarzaną z regeneratu w kolorze lekko ciemnej w odcieniu bieli.

Odznacza się ona świetną ale również stabilną i powtarzalną jakością!

Produkt jest bardzo dobrze "zkulkowany" , przez co ma bardzo dużą sprężystość a tym samym wydajność i efektywność. Z 1 kg kulki można napełnić ok.5 poduszek u wymiarze 40x40 lub 2 poduszek o wymiarze 50x60.

Kulka wytwarzana jest z materiału/włókna poliestrowego posiadającego certyfikat OEKO_TEX ® standard. Idealnie nadaje się do wypełnienia takich artykułów jak: poduszki, maskotki, kurtki, meble tapicerowane, kołdry, legowiska dla zwierząt.

Produkt jest antyalergiczny i można go prać w temp do 40 stopni C.

Ze względu na objętość produktu w opakowaniu maksymalnie w jednej paczce kurierem wysyłamy 3 kg. Każde następne 3 kg to dodatkowa paczka, ponieważ produkt choć nie jest ciężki to zajmuje obszernie dość sporą przestrzeń. 1 kg wysyłamy w worku foliowym perforowanym natomiast wielokrotność pakowana jest łącznie do worka polipropylenowego.

Zapraszamy do innych ogłoszeń gdzie można kupić jednorazowo kulkę pakowaną po 3kg oraz 2 kg.

Przy zam większej ilości istnieje możliwość odbioru osobistego. Oferujemy również bezpłatny transport do 150 km przy zamówieniach powyżej 700 kg (wtedy kulka pakowana jest do dużych worków 9-10 kg) Cena przy hurtowych zamówieniach powyżej 700 kg - 8,20 zł netto za 1 kg

Do paczkomatu możemy zapakować maksymalnie 3 kg.